top of page
2.png

noziedoti
3430 EUR

TU VARI PALĪDZĒT!
Atbalsti Latvijas jauniešus ceļā uz
Pasaules Jauniešu dienām! 

ZIEDO

Ziedojumu konts tieši Pasaules Jauniešu dienu mērķim:

"Biedrība Radio Marija Latvija"

Reģ. No: 40008212777

LV52HABA0551047061250

JA VĒLIES ZIEDOT KONKRĒTAI DRAUDZEI, NORĀDI TO MĒRĶĪ.

Izmaksas, ar kurām jauniešiem jārēķinās, lai dotos uz Pasaules Jauniešu dienām, ir aptuveni 750 eiro (šajā summā iekļauta dalības maksa par diecēzes un Jauniešu dienām, kā arī ceļa izdevumi, lai nokļūtu Portugālē). Tās ir lielas izmaksas jauniešiem, kas mācās, studē vai tikai uzsāk savu karjeru un nespēj pastāvīgi tās nosegt, viņiem ir nepieciešams Tavs atbalsts. Tāpat aicinām atbalstīt ar savu ziedojumu arī tās personas, kas sniegs garīgu atbalstu jauniešiem šajā ceļā - gan priesterus, gan konsekrētās personas un semināristus.

ATBALSTI

Ziedo sava uzņēmuma produkciju, kuru pārdodot, visi ieņēmumi tiks ziedoti jauniešiem.

 

Jauniešus var atbalstīt uzņēmēji un uzņēmumi, ziedojot ne tikai naudu, bet arī dažādas preces. Šīs preces jaunieši var pārdot, lai tādā veidā savāktu trūkstošos līdzekļus ceļa izdevumu segšanai

 

Mēs aicinām uzņēmējus ziedot dažādas preces

(ūdeni, pārtikas produktus, kuru uzglabāšanai nav nepieciešams nodrošināt īpašu temperatūru, arī T-kreklus u.c. preces). Garajā ceļā tas sniegtu lielu palīdzību visai grupai un būtu mums liela svētība šajā ceļā!

Lūdzies

ej.uz/PJD_lugsanas un atzīmē sev ērtāko laiku

 

IESAISTIES

iesaisties ar idejām un darbu pasākumu,

kampaņu organizēšanā

                                        

Pasaules Jauniešu dienu piedzīvojums jebkuram jaunietim vēlāk dod spēku palikt Baznīcā pat ja arī esi vienīgais jaunietis draudzē. Ja mēs vēlamies, lai Baznīcā ir nākošā paaudze, mums ir jāziedo un jāatbalsta jaunieši! Aicinu ikvienu iesaistīties un palīdzēt ar savu ziedojumu pat ja tie ir pāris euro. Īpaši aicinu tos, kuriem kāds ir palīdzējis kādreiz aizbraukt uz Jauniešu dienām, ziedot tagad citu jauniešu atbalstam. Ir tāds teiciens dods devējam atdodas un noteikti Dievs jums bagātīgi atlīdzīnās visneiedomājamākajos veidos.
 

Radio Marija Latvija koordinatore Līva Kupfere

Vairāk info, sazinoties ar draudžu jauniešu vadītājiem vai ar PJD komandu 27780078

SIRSNĪGS PALDIES VISIEM UZŅĒMUMIEM, KAS MŪS ATBALSTA!

PALDIES,
PALDIES,
PALDIES!

bottom of page